[Optimum Quality Counseling]
Biz Kimiz ?

OPTİMUM KALİTE DANIŞMANLIK TEST EĞİTİM VE GÖZETİM HİZM. LTD. ŞTİ.

Optimum Kalite Kurumsal firma ve kuruluşlara  ürün belgelendirme, sistem ve eğitimle sürdürülebilir kalite konusunda danışmanlık, belgelendirme, Eğitim ve Test  hizmeti sağlayan sektörün öncü kuruluşlarından dır. Bu hizmetleri uluslar arası standartlara ve Türk Standartlarına uygun olarak sunarak vermiş olduğumuz hizmet kalitesini her zaman üst seviyede tutmaktayız.

Optimum Kalite Yönetim Sistemleri,Test ve Ürün Belgelendirme ve Eğitim Danışmanlığı olarak üç ana departmandan oluşmaktadır:
 
Eğitim Bölümü; Yönetim Sistemleri, Kurumsal ve Kişesel gelişim eğitim içerikleri müşteri beklentilerini en üst seviyede karşılayacak şekilde hazırlanarak gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır.
 
Yönetim Sistemleri Bölümü; Danışmanlık verdiği firmaların performanslarını yükseltecek stratejiler geliştirmek, yönetim sistemleri kurulum sürecinin en önemli unsurlarındandır.İlgili standartların yeterliliklerini tam olarak uygulayarak sorunsuz bir şekilde belgenin elde edilmesini sağlamaktayız 
 
Test ve Ürün Belgelendirme Bölümü;Üretmiş olduğunuz veya ithalatını yapmış olduğunuz ürünlerin gerekli standarlara göre uygunluğunun denetlenmesi, test edilmesi ve gerekli kuruluşlar tarafından tasdik edilmesini sağlayarak firmaların ticari hayatta ihtiyaç duyduğu belgeleri hızla ve güvenle temin ederek, daha geniş pazarlara hitap etmeleri sağlanmaktadır.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Optimum Kalite; Sistem Belgelendirme, Ürün Belgelendirme, Avrupa Birliği Yeni Yaklaşım Direktifleri Kapsamında CE Belgelendirme, Test Hizmetleri ve Eğitim faaliyetlerini günümüzün hızla değişen şartlarına paralel olarak müşterilerimize sunmak ve devam eden süreçte kaliteyi artırmak ve belgelendirmek adına yapılması gereken tüm hizmetlerde destek olmak amacı ile kurulmuştur.
 
Sürekli gelişen koşullara göre kendini yenileyen, olaylara profesyonel olarak yaklaşan, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda faaliyetlerimizde yüksek sürat ile problem çözme ve çözüm üretme amacına hizmet ederek müşteri memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirmek Kalite Politikası olarak benimsenmiştir.
 
MİSYONUMUZ

Bir kalite ve danışmanlık firması olmanın ötesinde; gizlilik ilkelerine bağlı kalarak müşterilerimize verdiğimiz hizmetin kalıcı ve sürekli iyileştirmeye açık olmasını sağlamak, etkin destekle kalite bilincini sürdürülebilir kılmaktır.
 
VİZYONUMUZ

Bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi müşterilerimizle paylaşıp, müşterilerimizle beraber büyüyerek global bir kurum olma yolunda ilerlemektir.